O nas

Nasze motto…

“Operacja – można jej uniknąć!”

Viktor Żenni przyjechał do Polski z dalekiej Australii, gdzie opracował i opatentował nowatorską metodę leczenia wielu dolegliwości.

Sam twierdzi, że na jej pomysł wpadł w 1987 roku, kiedy mieszkał w Australii. Ponieważ pracował w bibliotece, miał sporo czasu na lektury i właśnie wtedy zwrócił uwagę na ksiqżkę amerykańskiego neurochirurga Richarda Bergiana poświęconą funkcjonowaniu mózgu. Bardzo go to zainteresowało i zaczął zgłębiać temat.

Dowiedział się, że główną rolę w sterowaniu podstawowymi funkcjami organizmu odgrywa podwzgórze, które przekształca elektryczne sygnały mózgu na hormonalne informacje przekazywane do organów ciała. Viktor Żenni doszedł więc do wniosku, że odpowiednia stymulacja elektryczna może usprawnić procesy elektrochemiczne zachodzące pomiędzy mózgiem a gruczołami dokrewnymi w ciele człowieka wspomagając w korzystny sposób działanie poszczególnych organów.

Ponieważ kiedyś studiował na politechnice, podszedł do sprawy w sposób typowo techniczny, wykorzystując stosowany w medycynie aparat emitujący tzw. prądy Bernarda.

Najpierw eksperymentował na sobie. Jak mówił, szybko przestał go boleć kręgosłup i poczuł się o wiele lepiej. Zajął się więc swoją rodziną, również z dobrym skutkiem. Mieszkając w Australii, zwolna i ostrożnie, zaczął pomagać innym ludziom w przypadkach różnych dolegliwości. Rezultaty okazały się bardzo zachęcające. W miarę jak przybywało chorych, nabywał coraz większego doświadczenia. Wynaleziony przez siebie sposób terapii nazwał metodą Żenni.

Za opracowanie nowatorskiej terapii otrzymał w 1998 roku tytuł Doktora Nauk prestiżowego Colombo University.

Zyskał następnie uznanie australijskich lekarzy. Polscy do jego terapii podchodzą z dystansem. Jednak nie negują, że kilkadziesiąt pacjentek w Polsce i kilkaset w Australii dzięki niej uniknęło operacji usunięcia tarczycy.

Twórca Metody Zenni, którą pod tą nazwą zarejestrował w Australijskim Urzędzie Patentowym w 1990 roku, pragnie aby sięgali po nią inni terapeuci gdyż już pierwsze zabiegi przynoszą znaczną ulgę chorym!

Metoda Zenni uchroni Cię przed operacją, zlikwiduje guzki, doda energii…

Leczenie Rzeszów 2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja Webdesign by mediapromocja.pl