Opinie

Bożena K.

Metoda Zenni to bardzo skuteczna metoda leczenia wielu dolegliwości, nie tylko chorób tarczycy. Przekonałam się o tym bardzo szybko. Poddałam się jej, kiedy moje samopoczucie pogarszało się coraz bardziej i kiedy stwierdzono u mnie chorobę Hashimoto. Po każdej stymulacji czułam się coraz lepiej, ale nie spodziewałam się, że po 3 stymulacjach nagle poprawi się stan paznokci, że przestaną się łamać i wyginać, a przede wszystkim, że zaczną mi rosnąć włosy, które nie rosły wcale od kilku lat. Poza tym coraz bardziej zmniejsza się znacznie powiększony od paru lat węzeł chłonny na szyi.

Ryszard D.

Miałem problem z rosnącą torbielą na nerce. Poddałem się elektrostymulacji. Po trzech stymulacjach torbiel zniknęła. Potwierdziły to badania USG oraz tomografia. Jestem bardzo zadowolony w efektów.

Aurelia K.

Byłam na zabiegach ponieważ cierpiałam na bóle głowy. Po kilku stymulacjach ból ustąpił, a cierpiałam kilka lat po poważnym urazie. Samopoczucie i pamięć wyraźnie się poprawiły.

Helena S.

Miałam guza w prawym płacie tarczycy z licznymi torbielami i zwapnieniami. Po kilku stymulacjach torbiele zniknęły, a wyniki TSH poprawiły się. Zniknęły stany depresyjne i uciskowy ból oka, który towarzyszył mi od kilku lat.

Mieczysław B.

Groziła mi operacja tarczycy z powodu jej powiększenia. Po 5 zabiegach objętość zmniejszyła się do 50% i wyraźnie zmalały guzki. Lepiej się czuję. Polecam zabiegi.

Krystyna H.

Dwa lata temu rozpoznano u mnie chorobę Graves-Basedowa, objawiającą się wytrzeszczem oczu, zaczerwienieniem, łzawieniem oraz bólem i kłuciem. 1,5 roczne leczenie nie przynosiło żadnych rezultatów. Nie zmieniały się wyniki badań, a objawy nie ustępowały. Już po 1-szej stymulacji odczułam poprawę. Po kolejnych – wytrzeszcz zaczął ustępować. Po 5-tej stymulacji wyniki były tak dobre, że lekarz wycofał leki, ustąpiło zaczerwienienie, ból, a wytrzeszcz cofnął się niemal całkowicie.

Małgorzata J.

Stwierdzono u mnie łysienie plackowate. Byłam załamana, że pomimo leczenia farmakologicznego włosy nie rosły i nadal wypadały. Już po pierwszych stymulacjach włosy zaczęły rosnąć potem się zagęściły. Zauważyłam również, że ustąpiły stany depresyjne, bóle głowy i nerwowość. Elektrostymulacją leczyłam również chory pęcherz oraz torbiel na nerce.

Elżbieta

 

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, miałam nadczynność tarczycy oraz wysokie przeciwciała any-TG i anty-TPO dopiero zabiegi skutecznie mi pomogły. TSH unormowało mi się oraz przeciwciała znaczenie spadły po kilku zabiegach z 420 na 21. Lepiej śpię i nie mam już wahań nastrojów jak wcześniej.

Zofia

 

Czekając na operację stawów biodrowych, skorzystałam z Metody Zenni. Po 3 elektrostymulacjach odczułam wyraźną poprawę
w ruchomości stawów, a już po 2 ból ustąpił. Wcześniej nie mogłam nawet siedzieć, ciężko mi było też wstawać.

Karolina

 

Stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy, guzy, hashimoto i policystyczne jajniki. Lekarz mówił, że nie zajdę w ciążę. Poddałam się Metodzie Zenni. Po 4 elektrostymulacjach USG tarczycy wykazało, że guzy się zmniejszyły. Anty-TPO spadło z 580 na 17, a TSH jest w normie. Ku zaskoczeniu wszystkich 2 miesiące temu zaszłam w ciążę, a USGwykazało, że jajniki są zdrowe. Dodatkowo prądy pomogły mi na zespół cieśni nadgarstka. Wszystkie dolegliwości bólowe ustąpiły już po 1 elektrostymulacji.

Więcej opinii na temat terapii:

Metoda terapii Victora Zenni w czasopiśmie “O czym lekarze Ci nie powiedzą” numer 1/2019

Leczenie Rzeszów 2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja Webdesign by mediapromocja.pl