Na czym polega metoda Zenni?

Metoda polega ona na elektrostymulacji prądami Bernarda na chore i osłabione organy.

 • Chroni przed operacją

  tarczycę, narządy wewnętrzne i doprowadza do wyzdrowienia wielu schorzeń

 • Jest również wysoce skuteczna

  potwierdzona przez opinie wielu wyleczonych pacjentów

 • Elektrostymulacja Metodą Żenni

  jest dzisiaj jedną z głównych metod terapii w medycynie fizykalnej

metoda zenni Hashimoto
 • Precyzyjnie stymuluje chore organy

  tarczycę, wątrobę, trzustkę, nerki, jelita oraz centralny układ nerwowy, mózgu, naczyń krwionośnych kończyn dolnych i górnych, oraz jak wynika z ostatnich potwierdzeń także układ rozrodczy

 • Potwierdzona skuteczność

  Skuteczność tej fizjoterapii potwierdzona jest wieloma listami z podziękowaniami za możliwość doświadczenia tej terapii na sobie i co za tym idzie wyleczenia a niejednokrotnie uniknięcia poważnych operacji.

W czym możemy Ci pomóc?

ELEKTROSTYMULACJA METODĄ DR. WIKTORA ZENNI LECZY m.in:

 • Tarczyca – nadczynność, niedoczynność, wole, torbiele, guzki, hashimoto,
 • Zapalenie trzustki, wątroby, śledziony, żołądka, jelit, pęcherza I nerek, cukrzycę
 • Chorobach serca, zaburzenia krążenia, żylaki, zakrzepica, zanik mięśni,
 • Zapalenie stawów ,bóle kręgosłupa (zwyrodnienia, ubytki, torbiele), nerwobóle, choroby zwyrodnieniowe oraz po złamaniach
 • Astma oskrzelowa, alergia, obturacyjna choroba płuc
 • Jaskra, nerw wzrokowy, uszkodzenia mięśni I ścięgien, zaćma
 • Depresja, nerwica, lęki,schizofrenia, migrena, zapalenie zatok, po udarach
 • Choroby kobiece, bezpłodność, mięśniaki, guzki, torbiele na narządach rodnych, narządach wewnętrznych I piersiach oraz nadżerki I endometrioza
 • Zwiększa szanse na wyleczenie zmian nowotworowych

Elektrostymulacja Metodą Zenni jest dzisiaj jedną z głównych metod terapii w medycynie fizykalnej. Już począwszy od VIII wieku, znane były efekty leczenia impulsami elektrycznymi. Jednakże prawdziwy przełom nastąpił za sprawą lekarza P. Bernarda, który zaczął stosować i dokładnie opisał prądy diadynamiczne zwane prądami Bernarda.

Doktor Żenni, na podstawie medycyny fizykalnej i elektromedycyny, opracował nowatorską metodę leczenia i rehabilitacji, którą 20 lat temu odkrył i wprowadził w praktyczne zastosowanie w Australii.

W Polsce cieszy się dużą popularnością już od 12 lat i zyskuje coraz to większe grono zadowolonych a czasami wręcz zachwyconych osób wynikami terapii. Metoda ta łączy wykorzystanie prądów diadynamicznych z prądem galwanicznym do stymulacji narządów wewnętrznych: tarczycy, wątroby, trzustki, nerek, jelit oraz centralnego układu nerwowego, mózgu, naczyń krwionośnych kończyn dolnych i górnych oraz jak wynika z ostatnich potwierdzeń także układ rozrodczy.

Precyzyjność w zastosowaniu i dobraniu przez Viktora Zenni kombinacji prądów i ich natężenia sprawiło, że Metoda Zenni okazała się bardzo skuteczna w likwidowaniu różnego typu zaburzeń, przyczyn wielu chorób i ich objawów. Skuteczność tej wysoce zaawansowanej fizjoterapii potwierdzona jest wieloma listami z podziękowaniami za możliwość doświadczenia tej terapii na sobie i co za tym idzie wyleczenia a niejednokrotnie uniknięcia poważnych operacji.

Jak przygotować się do terapii?

W miejscach stymulacji, nie należy nakładać maści, kremów, balsamów i perfum, aby nie doszło do reakcji alergicznych. Podczas zabiegu stosowane są wilgotne podkłady, mogące zmoczyć na przykład koszulkę, dlatego też warto zaopatrzyć się w dodatkowe ubranie na zmianę.

Jak długo trwa zabieg?

Jedna stymulacja to najczęściej 20-30 minut. Niekiedy wykonuje się kilka stymulacji podczas jednej wizyty, zwykle jednak nie dłużej, niż 1,5 godziny.

Jak często należy stosować elektrostymulację metodą Zenni?

Zabiegi wykonuje się w odstępach od 1 do 4 tygodni, w zależności od miejsca i rodzaju stymulacji. Często zmiany są zauważalne już po 2-3 stymulacjach. W przypadku przewlekłych schorzeń (np.: problemy z tarczycą) liczba zabiegów może wynieść nawet ok. 8, po jednym w miesiącu.

Czy występują reakcje uboczne po zabiegu?

W miejscach stymulacji może przez pewien czas utrzymywać się zaczerwienienie skóry, co jest całkowicie normalną reakcją. Przy częstym powtarzaniu zabiegu może również wystąpić w tych miejscach swędzenie skóry. Należy wtedy zastosować maść łagodzącą na przykład Alantan.

Leczenie Rzeszów 2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja Webdesign by mediapromocja.pl